Nagrody motywacyjne z okazji dnia Święta Służby Cywilnej

Data publikacji 13.11.2019

32 pracowników zostało wyróżnionych przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji nagrodami motywacyjnymi. Wydarzenie związane było z dniem Święta Służby Cywilnej, który obchodzony jest 11 listopada.

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości, w którym upamiętniamy trud i poświęcenie naszych przodków w walce o wolną Polskę. W tym dniu obchodzone jest również Święto Służby Cywilnej, co podkreśla ważną rolę jaką pełnią urzędnicy i pracownicy cywilni administracji państwowej.

Z tej okazji 32 pracowników CSP otrzymało nagrody pieniężne. W trakcie spotkania z wyróżnionymi Zastępcy Komendanta Centrum Szkolenia Policji, insp. Anna Gołąbek i insp. Marcin Szyndler, podziękowali pracownikom za rzetelną, sumienną oraz pełną zaangażowania pracę. Jednocześnie podkreślili, że wiedza, kompetencje i profesjonalizm pracowników oraz ich gotowość do podejmowania trudnych zadań są nieocenionym wsparciem dla działań jednostki i przyczyniają się do jej sprawnego funkcjonowania.

mł. insp. Piotr Irzycki

Nagrody motywacyjne z okazji Dnia Służby Cywilnej