Data publikacji 23.10.2019

Funkcjonariusze spotkali się z uczniami klas pierwszych. Na zajęciach przybliżyli tematykę związaną z poruszaniem się po drogach zarówno ruchu pieszych jak i pojazdów.

Prezentacja mulitimedialna oraz filmy edukacyjne wywołały duże zainteresowanie wśród pierwszoklasistów, co przełożyło się na ich zaangażowanie w zajęcia. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań i dzielili się własnymi przeżyciami.

tekst: asp. szt. Rafał Pasteczka

foto: asp. szt. Marcin Ogonek

• Nauczyciele policyjni z Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji odwiedzili Szkołę Podstawową nr 257 w Warszawie. W trakcie spotkania przeprowadzili prelekcję, której celem było kształtowanie wśród uczniów bezpiecznego poruszania się po drodze.