Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kadra oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego reprezentowali Centrum Szkolenia Policji podczas 40. Dni Legionowa

Data publikacji 17.06.2019

W ramach 40. Dni Legionowa w dniu 15 czerwca br. odbył się uroczysty piknik rodzinny zorganizowany na błoniach legionowskiego stadionu. Wśród przedstawicieli wielu instytucji, na pikniku obecni byli również policjanci z Centrum Szkolenia Policji wraz ze słuchaczami szkolenia zawodowego podstawowego.

     Najmłodsi uczestnicy festynu mogli wziąć udział w przygotowanych przez policjantów konkursach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poznać znaki i sygnały drogowe a także uzyskać wiele ważnych informacji na temat bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Oprócz udziału w pogadankach i konkursach, wielką frajdą dla dzieci była możliwość obejrzenia sprzętu policyjnego gdzie największym zainteresowaniem cieszył się  motocykl służbowy. Młodzież odwiedzająca nasze stoisko miała możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy policjanta a także z zasadami doboru do służby w Policji. Z ogromną sympatią odwiedzających spotkała się nasza Sowa – maskotka Centrum Szkolenia Policji, wzbudzała zachwyt szczególnie wśród najmłodszych gości festynu.

Tekst: podkom. Justyna Setniewska/WP

Zdjęcia: podkom. Justyna Stopińska/KPP Legionowo

  • Stoisko promocyjne CSP
  • maskotka Sowa z najmłodszymi uczestnikami pikniku
Powrót na górę strony