Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 09.01.2006

Ósmego stycznia br. po raz kolejny Centrum Szkolenia Policji wzięło udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu ratującego życie dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz na naukę zasad udzielania pierwszej pomocy rozpoczęliśmy dwa dni wcześniej wśród pracowników, policjantów i słuchaczy CSP.

Akcja kontynuowana była przez nas na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie odbywał się główny koncert WOŚP i zostały umiejscowione stoiska promocyjne różnych instytucji. Wśród nich nie zabrakło miejsca dla naszej szkoły. Policjanci Centrum Szkolenia Policji przygotowali wiele atrakcji dla lokalnej społeczności. Można było obejrzeć wideoradar, posiedzieć na policyjnym motorze i w radiowozie, a najmłodsi mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkursach i sfotografować się z maskotką CSP. Każdy miał także szansę obejrzeć środki przymusu bezpośredniego i poczuć się przez chwilę jak funkcjonariusz oddziału prewencji - zakładając na siebie specjalne wyposażenie.

Duże zainteresowanie stoiskiem promocyjnym legionowskiej szkoły policyjnej połączone ze szczodrością i szlachetnością uczestników imprezy pozwoliły nam zebrać w tym finale ponad 3.200 zł oraz kilka sztuk biżuterii.
Powrót na górę strony