Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

FESTYN ŻOŁNIERSKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Data publikacji 04.06.2019

W dniu 1 czerwca br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu odbył się Festyn Żołnierski z okazji Dnia Dziecka. Na odwiedzających placówkę wojskową czekały liczne atrakcje w tym pokazy sprzętu wojskowego, straży pożarnej oraz policyjnego.

     Organizatorzy festynu zadbali aby był to niezapomniany i pełen wrażeń dzień. Moc atrakcji dla dzieci jak również dorosłych, mnóstwo uśmiechniętych twarzy oraz słoneczna pogoda wszystko to sprawiło, że atmosfera festynu w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu była wyjątkowa.

    Policjanci Centrum Szkolenia Policji zaprezentowali odwiedzającym pojazd służbowy wyposażony w wideorejestrator oraz przyciągający uwagę licznej grupy dzieci motocykl służbowy. Zainteresowanie policyjnym stoiskiem było doskonałą okazją do propagowania wśród najmłodszych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dorośli również skorzystali z obecności funkcjonariuszy Policji. Przedstawiciele CSP udzielali rodzicom odpowiedzi na liczne pytania z zakresu przepisów o ruchu drogowym oraz ich najnowszych zmian.

     Dzięki spotkaniu z policjantami Centrum Szkolenia Policji dzieci przypomniały sobie istotne zasady bezpieczeństwa, natomiast rodzice rozwiali swoje wątpliwości nurtujące uczestników ruchu drogowego.

Tekst: asp. sztab. Rafał Pasteczka/ZRD

Zdjęcia: asp. sztab. Marcin Ogonek/ZRD

  • Prezentacja sprzętu Centrum Szkolenia Policji.
  • Wystawiony sprzęt cieszył się zainteresowaniem najmłodszych.
  • Dorośli też znaleźli coś dla siebie.
Powrót na górę strony