Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Otwarcie sezonu motocyklowego

Data publikacji 06.05.2019

W środę 1 maja br. kierownictwo i wykładowcy Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli we Mszy św. rozpoczynającej sezon motocyklowy 2019. Jak co roku ta podniosła uroczystość odbyła się w Parafii Św. Trójcy w Kobyłce.

 

     Piękna, słoneczna pogoda zachęciła motocyklistów oraz sympatyków motocykli do tego aby w pierwszy dzień „majówki” wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy w Kobyłce. Na uroczystość przybyło około 300 motocyklistów. Po zakończeniu Mszy św. wszyscy uczestnicy przejechali z Kobyłki przez Zielonkę, Nieporęt, Zegrze w okolice Serocka, gdzie wzięli udział w pikniku charytatywnym na rzecz Domu Niewidomego Dziecka w Warszawie.

     Motocykliści biorący udział w rozpoczęciu sezonu motocyklowego skorzystali z obecności policjantów Zakładu Ruchu Drogowego CSP i zadawali im liczne pytania związane zarówno z bezpieczeństwem w ruchu drogowym jak i techniką jazdy motocyklem.

     Centrum Szkolenia Policji reprezentowali:  Kierownik ZRD mł.insp. Jarosław Zgierski, Zastępca Kierownika ZRD nadkom. Sławomir Hołoweńko, a także asp. szt. Andrzej Słupecki, asp. szt. Robert Doliński i asp. szt. Artur Kacprzak.

Tekst i zdjęcia asp. szt. Robert Doliński /ZRD

Powrót na górę strony