Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nauczyciel na medal

Data publikacji 28.02.2019

Centrum Szkolenia Policji to przede wszystkim profesjonalna kadra dydaktyczna. Charakter zadań realizowanych przez nauczycieli policyjnych wymaga od nich nie tylko gruntownej wiedzy i doskonałych umiejętności, ale także stałego podnoszenia kompetencji zawodowych. Jedną z form doskonalenia jest udział w konkursie „Najlepszy nauczyciel policyjny Centrum Szkolenia Policji w 2019 roku”, którego kolejna edycja rozpoczyna się już 1 marca br.

     Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego nauczyciela policyjnego spośród wszystkich funkcjonariuszy realizujących zajęcia dydaktyczne na szkoleniu zawodowym podstawowym oraz doskonaleniu zawodowym centralnym. Kandydatów do tego zaszczytnego tytułu zgłaszają słuchacze oraz kierownicy komórek organizacyjnych, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie konkursu. Miano Najlepszego nauczyciela policyjnego Centrum Szkolenia Policji w 2019 roku otrzyma funkcjonariusz, który uzyska łącznie największą liczbę punktów zgromadzonych podczas trzech etapów konkursowych. Rywalizacja rozpoczyna się już 1 marca i potrwa do 30 września br.

     Wszystkim uczestnikom zmagań o tytuł Najlepszego nauczyciela policyjnego Centrum Szkolenia Policji w 2019 roku życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej działalności dydaktycznej.

 

nadkom. Katarzyna Bakalarczyk-Burakowska/SDDiP

Powrót na górę strony