Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dni Legionowa 2008

Data publikacji 27.05.2008

Jak co roku Centrum Szkolenia Policji wzięło udział w finale organizowanych przez Urząd Miejski w Legionowie Dni Legionowa 2008.

Mimo. że pogoda nie dopisała w tym roku, legionowianie tłumnie stawili się na terenie miejskiego targowiska, aby obchodzić święto swojego miasta. A program zaoferowanego mieszkańcom festynu był bogaty. Było wiele atrakcji, z których cieszyli się najmłodsi mieszkańcy miasta, pokazy, no i koncerty polskich gwiazd muzyki rozrywkowej, na które czekała ta starsza część legionowian. Centrum Szkolenia Policji wystawiło stoisko z tradycyjnymi policyjnymi atrakcjami jak zdejmowanie śladów linii papilarnych, naszą maskotką sową, czy atrakcjami dla dzieci, które oferowali policjanci Zakładu Służby Prewencyjnej. Policjanci z ZKP w Sułkowicach dali mieszkańcom pokaz tresury psów służbowych, a motocykliści z ZRD zadziwiali wszystkich swoimi umiejętnościami techniki jazdy motocyklem. Pokazaliśmy też nasze motocykle szosowe i te mniej kojarzące się z Policją - enduro. Jak zawsze zainteresowanie wzbudzały auta z wideo i fotoradarami.  Z przyjemnością możemy pochwalić się, że mimo częstego udziału naszej szkoły w tego typu przedsięwzięciach, cieszymy się ciągle zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta, o czym świadczyć może chociażby zawsze oblegane stoisko naszej szkoły, czy gromko oklaskiwane pokazy naszych policjantów. Nic dziwnego, jeteśmy przecież nadal jedną z głównych wizytówek naszego miasta.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK
Powrót na górę strony