Żołnierski piknik

Data publikacji 12.09.2018

Nauczyciele policyjni z Centrum Szkolenia Policji wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Legionowie włączyli się do programu Pikniku Żołnierskiego zorganizowanego przez Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Wykładowcy z CSP zaprezentowali nieoznakowany radiowóz z videorejestratorem oraz motocykl policyjny, natomiast funkcjonariusze KPP w Legionowie radiowóz oznakowany. Na wspólnym stoisku, dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowane były kolorowanki oraz komiksy o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także propagujące zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach, w jakich może znaleźć się dziecko. Tradycyjnie już, motocykl i radiowozy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników pikniku, którzy chętnie je wykorzystywali do pamiątkowych fotografii.

asp. szt. Robert Doliński/ZRD