Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej zdobyty!

Data publikacji 13.06.2018

Reprezentacja Centrum Szkolenia Policji stanęła na najwyższym stopniu podium nie mając sobie równych w klasyfikacji drużynowej podczas zawodów strzeleckich o „Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej” przeprowadzonych 7 czerwca br. w ramach „V Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów”.

Na drugim miejscu znalazła się reprezentacja Szkoły Policji w Katowicach a trzecie miejsce przypadło w udziale policjantom z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Centrum Szkolenia reprezentowali funkcjonariusze Zakładu Interwencji Policyjnych: podinsp. Grzegorz Zipper, kom. Hubert Kowalik i st. asp. Albert Piórkowski. Zawody o Puchar Komendanta Głównego Straży Granicznej były pierwszymi w ramach kolejnej edycji Ligi Strzeleckiej. Przed naszymi zawodnikami jeszcze dwie tegoroczne rundy zmagań – 20 września o puchar Szefa Służby Ochrony Państwa oraz 29 listopada o puchar Komendanta Głównego Policji.

kom. Hubert Kowalik/ZIP

zdjęcia: ze zbiorów ZIP