Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sejmik w Białobrzegach

Data publikacji 19.04.2018

W dniu 17 kwietnia przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji mł. insp. Beata Martyniak-Mróz i podinsp. Jarosław Zając z Zakładu Służby Kryminalnej uczestniczyli w posiedzeniu XVI Sejmiku Mazowieckiego nt. „Jesteśmy razem cyfrowo bezpieczni”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Białobrzegach.

     Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach realizacji projektu Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Jest to projekt ogólnopolski, realizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a głównym jego zadaniem jest znalezienie odpowiedzi na problemy i wyzwania związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni w polskich szkołach.

     Podczas wtorkowego spotkania uczniowie klas I-VII zaprezentowali swoje osiągnięcia w obszarze bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Wśród wielu działań podjętych w ramach projektu zostały przeprowadzone konkursy plastyczny i informatyczny. Ich laureaci otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Na koniec grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły przyjęli uchwałę XVI Sejmiku Uczniowskiego „Będziemy razem cyfrowo bezpieczni”, zobowiązując się do przestrzegania zawartych w niej wytycznych.

mł. insp. Beata Martyniak-Mróz/ZSK

zdj. ze zbiorów ZSK

Powrót na górę strony