Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Cieszymy się z Waszych sukcesów!

Data publikacji 18.03.2008

Kierownictwo CSP wraz kadrą dydaktyczną obserwowało walki pięściarzy podczas finału XXV Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma, kibicując byłemu słuchaczowi, Michałowi Starbale.

W dniach 12 – 15 marca w Hali OSiR na warszawskiej Ochocie odbył się XXV Międzynarodowy Turniej Bokserski im Feliksa Stamma. Z sześciu polskich pięściarzy uczestniczących w Turnieju swoje walki wygrało czterech zawodników: Łukasz Maszczyk (48 kg), Michał Chudecki (57), Krzysztof Zimnoch (91) oraz Michał Starbała (69), absolwent CSP. Michał był słuchaczem kursu NPU-4 i zdobywał sukcesy sportowe również będąc na szkoleniu podstawowym w naszej szkole.

W loży honorowej, na zaproszenie Polskiego Związku Bokserskiego, zasiedli też przedstawiciele CSP w osobach Komendanta Centrum insp. J. Bąkiewicza, jego zastępcy kom. P. Kucia i kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych mł.insp. G. Kędzierskiego. Do walki naszego policyjnego kadrowicza gorąco zagrzewali również wykładowcy CSP: nadkom. E.Witkowicz, podinsp. J.Dobrzyjałowski i mł.asp. W.Baluk - którzy jeszcze rok temu mieli przyjemność uczyć Michała technik interwencji policyjnych.

Wizyta przedstawicieli naszej szkoły na tak renomowanych zawodach bokserskich nie była przypadkowa, ponieważ Polski związek bokserski wspiera inicjatywę budowy hali bokserskiej dla słuchaczy oraz Sekcji Bokserskiej Legionowskiego Towarzystwa Sportowego działającego przy naszej szkole. Zresztą, jak nam wszystkim wiadomo, kierownictwu naszej szkoły sport nie pozostaje obojętny, czego dowodem jest wiele przedsięwzięć rekreacyjno-sportowych dla słuchaczy i kadry CSP.


Jan Dobrzyjałowski ZIP/Anna Galant WP
zdjęcia J.Dobrzyjałowski
Powrót na górę strony