Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste wejście w nowy rok

Data publikacji 19.01.2018

Kierownictwo, funkcjonariusze i pracownicy jednostki oraz zaproszeni goście uczestniczyli dziś w uroczystym spotkaniu noworocznym zorganizowanym w Centrum Szkolenia Policji. Artystyczną oprawę spotkania zapewnił Chór Komendy Stołecznej Policji.

     Komendant Centrum Szkolenia Policji,  insp. Anna Rosół powitała uczestników spotkania, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych Miasta i Powiatu Legionowskiego, kierownictwa lokalnych jednostek organizacyjnych służb mundurowych, a także duchowieństwa. Następnie złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia noworoczne –  jak najwięcej powodów do zadowolenia i uśmiechu, zdrowia,  radości oraz motywacji do podejmowania nowych wyzwań.

     Uroczystości z okazji rozpoczęcia Nowego Roku zawsze mają wyjątkowy, odświętny charakter. Tak też było i tym razem – spotkanie uświetnił występ chóru Komendy Stołecznej Policji pod dyrekcją Pani Sylwii Krzywdy. Koncert bardzo się podobał i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń, a artyści oraz dyrygent zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

     Cieszymy się niezmiernie, że tego rodzaju spotkania na stałe wpisały się do kalendarza przedsięwzięć jednostki i odbywają się już od 5 lat.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS

Powrót na górę strony