Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Paintball: No Pain, no game!

Data publikacji 12.03.2008

Wyjazdowe zawody w Speedball dla słuchaczy CSP, zorganizowane przez Wydział Dowodzenia w Reball Paintball Center w Warszawie - to kolejna z ofert spędzania wolnego czasu po zajęciach. W zabawie wzięło udział 35 zawodników, choć chętnych było o wiele więcej.

Po przyjeździe do wyznaczonego celu, instruktorzy przeprowadzili krótki instruktarz i podzieli ekipę na 7 pięcioosobowych drużyn, które rywalizowały o status najlepszych. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym, po 15 – minut z podziałem na trzy partie. Podczas zaciętej walki "na śmierć i życie",  nasi waleczni słuchacze wykorzystywali umiejętności nabyte podczas zajęć TDZ, TI oraz wyszkolenia strzeleckiego. Sprawnie radzili sobie z markerami, eliminując po kolei przeciwników. Na szczególne uznanie zasługuje drużyna pań pod dowództwem post. Barbary Celiny, która w banalny sposób pozbawiała kolegów szans na zwycięstwo. Oczywiście była to zabawa fair play, dlatego też po turnieju uczestnicy podziękowali sobie za współzawodnictwo i dzielili się wrażeniami pokazując nabite siniaki…

Wszystkim uczestnikom zawodów oraz firmie SiG Paintball gorąco dziękujemy za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia i… do następnego spotkania!

Przemysław Kuligowski K.O.
zdjęcia Mariusz Mazewski WZiT
Powrót na górę strony