Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pora na realizację marzeń

Data publikacji 02.01.2018

Pan Tadeusz Ciesielski, inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, uznał, że wiek emerytalny jest nam dany po to, aby odpocząć od wykonywanego zawodu i bez reszty oddać się swoim zainteresowaniom i pasjom. Właśnie dlatego, po 43 latach pracy, pożegnał Centrum Szkolenia Policji.

     Pan Tadeusz Ciesielski był niezwykle zaangażowanym pracownikiem. Swoją ogromną wiedzę i doświadczenie wykorzystywał na bieżąco sprawując nadzór nad przestrzeganiem przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez funkcjonariuszy i pracowników  komórek organizacyjnych Centrum Szkolenia Policji. Sporządzał też analizy zawierające propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych, mających na celu zapobieganie wypadkom w służbie i przy pracy. Podczas zawodowych kontaktów dał się poznać jako życzliwy i uczynny kolega.

     Serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi za wieloletnią, pełną profesjonalizmu pracę. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń.

Sylwia Morańda/Zespół Ochrony Pracy

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS

Powrót na górę strony