Spotkanie w „Chatce Puchatka”

Data publikacji 20.11.2017

Nauczyciel policyjny Zakładu Służby Prewencyjnej Centrum Szkolenia Policji odwiedził dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka” w Legionowie. Podczas spotkania rozmawiał z maluchami o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Przypominał o zasadach prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, a także o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Młodzi słuchacze dowiedzieli się również, na jakie niebezpieczeństwa mogą być narażeni w domu oraz na podwórku oraz jak sobie radzić w różnego typu sytuacjach np. w kontakcie z obcymi osobami, czy agresywnymi psami. Na zakończenie spotkania dzieci wysłuchały bajki, którą przeczytał policjant, a następnie otrzymały drobne upominki nawiązujące do omawianych zagadnień. W spotkaniu uczestniczyło około 15 osób.

nadkom. Marceli Śmiałek/ZSP