Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z Fundacją

Data publikacji 26.10.2017

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Tymi słowami Jana Pawła II rozpoczyna się tekst podziękowania, przekazanego przez Prezes Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Policji, za pomoc w organizacji jubileuszu 20-lecia działalności Fundacji, w tym zorganizowanie i przeprowadzenie wśród słuchaczy i kadry CSP zbiórki pieniężnej na rzecz jej podopiecznych.

     25 października br., przedstawiciele Fundacji spotkali się z Komendant CSP insp. Anną Rosół oraz osobami szczególnie zaangażowanymi w organizację jubileuszowej gali, która odbyła się we wrześniu br., na terenie CSP. Prezes Fundacji podziękowała za udzieloną pomoc, wsparcie i życzliwość. Podkreśliła także, że organizacja i przebieg obchodów zostały bardzo dobrze przyjęte i docenione przez środowisko policyjne oraz podopiecznych organizacji.

     Raz jeszcze pragniemy wyrazić słowa uznania dla bezinteresownej i pełnej oddania pomocy, jaką od wielu lat niesie Fundacja dzieciom i rodzinom poległych funkcjonariuszy. Wszystkim jej pracownikom życzymy dalszych sukcesów, a także wytrwałości i zadowolenia z podejmowanych działań.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/SDDiP

Powrót na górę strony