Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymać świąteczną atmosferę

Data publikacji 10.01.2017

W Centrum Szkolenia Policji odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne, w którym uczestniczyli: Kierownictwo oraz kadra szkoły, a także zaproszeni goście. Uroczystość, która już na stałe zagościła w kalendarzu przedsięwzięć jednostki, uświetnił występ artystyczny Zespołu Tańca Ludowego „Promyki” z Wieliszewa.

     Uczestników spotkania, w tym zaproszonych gości – przedstawicieli władz samorządowych miasta i Powiatu Legionowskiego, kierownictwa jednostek organizacyjnych służb mundurowych oraz duchowieństwa  powitała Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół. Następnie przekazała zebranym noworoczne życzenia – dużo dobrego zdrowia, spełnienia planów i marzeń, a także wytrwałości i entuzjazmu w realizacji zamierzeń zarówno tych zawodowych, jak też osobistych.

     Po życzeniach przyszedł czas na występ Zespołu Tańca Ludowego „Promyki” z Wieliszewa. Pary taneczne, soliści i chór zebrali gromkie brawa. Atmosfera była tak sympatyczna, że do śpiewania kolęd włączyli się również uczestnicy spotkania. Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Skrzydlewskiemu - Dyrektorowi Ośrodka Kultury w Wieliszewie za przyjęcie zaproszenia i zaprezentowanie w czasie uroczystości tak interesującego widowiska.

     Słowa podziękowania kierujemy również do wszystkich pozostałych osób zaangażowanych w przygotowanie przedsięwzięcia.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS

Powrót na górę strony