Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Służba zakończona

Data publikacji 05.01.2017

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół pożegnała dziś, odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne, Kierownika Zakładu Służby Kryminalnej mł. insp. Włodzimierza Nienałtowskiego.

     Mł. insp. Włodzimierz Nienałtowski pełnił służbę w Centrum Szkolenia Policji od grudnia 2001 r., początkowo jako nauczyciel policyjny, a ostatnio na stanowisku Kierownika Zakładu Służby Kryminalnej.

     Wielokrotnie nagradzany za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Uczestniczył w licznych projektach szkoleniowych skierowanych do kadry i słuchaczy CSP. Autor i współautor wielu artykułów i publikacji z zakresu zagadnień prawnych. Chętnie dzielił się swoim doświadczeniem dydaktycznym przygotowując m.in. jeden z rozdziałów poradnika metodycznego skierowanego do nauczycieli CSP. Był również inicjatorem podpisania umów o współpracy szkoleniowej z Grupą Allegro i Stowarzyszeniem Dystrybutorów Programów Telewizyjnych „Sygnał”. Uczestniczył w projekcie pn. „Doskonalenie kompetencji policjantów w zakresie zwalczania narkotyków syntetycznych z uwzględnieniem substancji psychoaktywnych”, implementowanym w ramach programu ISEC.

     Mł. insp. Włodzimierz Nienałtowski od początku służby w CSP miał opinię odpowiedzialnego, sumiennego i sympatycznego kolegi. Serdecznie dziękujemy Panu Kierownikowi za lata dobrej współpracy, życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS

Powrót na górę strony