Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 24.01.2008

Jeszcze niedawno bawili się na szkolnej dyskotece, a wczoraj z determinacją zwalczali terrorystów, ratowali z opresji zakładników i rywalizowali ze sobą w kolejnym turnieju komputerowym. Grupa pod dowództwem „G-7” była bezkonkurencyjna.

 

zdjęcie Turnieje komputerowe wśród słuchaczy stały się popularną formą rywalizacji. Nic więc dziwnego, że po godzinach wyczerpujących zajęć policjanci z ochotą zajmują miejsca przy komputerach szkolnej kawiarenki wcielając się w wirtualne postaci. Tym razem 5 oddziałów antyterrotystów neutralizowało ładunki wybuchowe C-4, obezwładniało „rewolucjonistów” i ratowało z opresji zakładników. Krótko mówiąc gra Counter Strike ’08 – królowała w akademiku nr.48 do późnych godzin. Najlepszymi uczestnikami tego turnieju okazali się słuchacze: Tomasz Kotas (SzP-1), Daniel Dychtoń, Marcin Kadłubek i Marek Krowiecki (wszyscy NKP-7). Grupa Tomka otrzymała za zwycięstwo słuchawki komputerowe, pendrive, specjalistyczne bezprzewodowe myszki optyczne, oraz programy komputerowe.

Organizacją turnieju zajął się jak zawsze, Przemysław Kuligowski/KO z Wydziału Dowodzenia, który dumnie pozował do pamiątkowych zdjęć z najlepszą drużyną.

 

Anna Galant, rzecznik CSP
zdjęcia Przemysław Kuligowski, WD

Powrót na górę strony