Data publikacji 18.01.2008

Policjanci z Centrum Szkolenia Policji wspierają Agatę Mróz-Olszewską w chorobie. Życzymy siatkarce dużo zdrowia.

zdjęcie Nie ma wśród nas chyba osób, które nie kibicowałyby naszym siatkarkom. Dlatego też w nagłej potrzebie jednej z nich, nie było wątpliwości: pomagamy! Problemy wynikły ze zwykłych ludzkich przyczyn. Akcje HDK są organizowane w naszej szkole dosyć często, a regeneracja organizmu trwa kilka miesięcy, dlatego też nie zawsze i nie wszyscy chętni słuchacze mogą oddawać krew potrzebującym. Ochotników było dużo. Jednak kilka dni wcześniejszej, nasi słuchacze oddawali krew dla chorego policjanta z Gdańska, dlatego też nie wszyscy mogli w tej chwili podzielić się tym cennym lekarstwem z Agatą. Wczoraj do warszawskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy Saskiej w Warszawie, udała się grupa 33 słuchaczy wraz z dowódcą kompanii podkom. A. Jaskułą, która oddała dla niej krew. Będziemy pamiętać o Agacie podczas kolejnych takich akcji w Centrum. Życzymy jej i dziecku - które się niebawem urodzi - dużo zdrowia.

To ogromny powód do zadowolenia dla nas, jako szkoły, że wśród młodych policjantów znajdują się ludzie dobrej woli, którzy ze zrozumieniem traktują ludzkie problemy. Pamiętajmy, że mogą one dotknąć przecież każdego z nas. Ci słuchacze, z pewnością nie przysporzą nam nigdy powodów do wstydu, a kiedyś z dumą będziemy mogli o nich powiedzieć, że są naszymi absolwentami.

Anna Galant, rzecznik CSP
zdjęcia Przemysław Kuligowski WD