Uczestnicy polsko-ukraińskiego seminarium w CSP

Data publikacji 29.11.2016

Centrum Szkolenia Policji odwiedzili uczestnicy polsko-ukraińskiego seminarium poświęconego wspieraniu procesu reform instytucjonalnych i poprawy jakości państwa. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Najwyższą Izbę Kontroli.

Wśród uczestników seminarium znaleźli się przedstawiciele Narodowej Akademii Prokuratury Ukrainy, Akademii Spraw Wewnętrznych oraz Ukraińskiego Biura Antykorupcyjnego.

Gości powitały Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół oraz Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska.

Po krótkiej części oficjalnej, podczas której zaprezentowano film promocyjny o CSP oraz omówiono zadania realizowane przez Centrum Szkolenia Policji, uczestnicy seminarium zwiedzili kompleks strzelnic CSP oraz zapoznali się z działalnością Zakładu Ruchu Drogowego.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS