Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 26.11.2007

To nie pomyłka! Dokładnie tak brzmi nazwa grupy pop-rokowej, która ostatnio zagrała dla policjantów w Centrum. Muzycy – „dali czadu” – twierdzili słuchacze, którzy bawili się tuż pod sceną na auli.

 

 

zdjęcie Zwykle takie koncerty odbywają się na hali sportowej, jednak ta, z powodu remontu jest chwilowo niedostępna. Dlatego też koncert zespołu został zlokalizowany w auli, na którą co chwilę zaglądało coraz więcej słuchaczy. Muzykom nie przeszkadzał nawet stół prezydialny, rozstawiony na scenie. Swym graniem szybko rozkręcili słuchaczy, którzy zeszli, by poszaleć na dole auli.

 

Grupa mówi o sobie: „Coffee Drinking Decorators jest kapelą młodą, która działa od września roku pańskiego 2005, lecz bardzo ambitną i wiedzącą, czego tak naprawdę chce.
Skład grupy: Perka – Lucky Luck ...Łukasz Stolarek Git & Woc - Daddy ...Darek Staciwa Git - Antonjo..Antek Zgorzałek Bass - Tomassi...Tomek Miśkiewicz Lirycs - Grn ..Wojtek Lewandowski."

zdjęcie Zespół działa pod tą nazwą od września 2005 r., ale ich działalność muzyczna sięga ubiegłego stulecia. Nagrał 2 płyty w tym 1 longplaya pt.: ”Wanna drink some coffee?”, oraz płytę demo zatytułowaną „CDD”. Oprócz tego ma na koncie masę koncertów oraz występy w TVP, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony publiczności zgromadzonej w studiu telewizyjnym. Grupa znana jest fanom muzyki pop, ze swych przebojów. Nic więc dziwnego, że  skusiło to również naszą szklolną publikę, która wypełniła aulę po same brzegi. Zgromadzeni słuchacze oraz kadra bawili się wyśmienicie, skandując pod koniec występu nazwę zespołu i prosząc o kolejną dwugodzinną dawkę muzyki. Koncert zorganizował WOD.


na pdst:www.cdd.mp3.wp.pl
Przemek Kuligowski/Anna Galant
zdjęcia Przemek Kuligowski

Powrót na górę strony