Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 23.11.2007

Dobiegł końca ostatni i tym roku kurs dla policjantów pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych w zamiejscowej bazie CSP w Kalu na Mazurach. Czas na podsumowania i plany na nowy sezon szkoleniowy. Już od 3.01.2008r. ruszy nabór na kolejne edycje szkolenia policyjnych wodniaków.


   Zakład Szkoleń Specjalnych zakończył sezon szkoleniowy w naszej zamiejscowej bazie szkoleniowej w Kalu. Właśnie dobiegł końca ostatni w tym roku kurs doskonalenia zawodowego techniki pływania łodzią służbową w trudnych warunkach atmosferycznych dla policjantów pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych.

zdjęcie  

    Warto podsumować pracę naszych dydaktyków zajmujących się szkoleniem policyjnych wodniaków. W trakcie tego roku odbyły się trzy kursy doskonalenia zawodowego dla policjantów pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych. Uczestniczyło w nich 51 osób w tym dwie policjantki. Szkoliliśmy również policjantów z pododdziałów antyterrorystycznych w zakresie doskonalenia umiejętności pływania łodzią służbową. Odbyły się dwie edycje takich kursów, który ukończyło 29 policyjnych antyterrotystów. Zakład Szkoleń Specjalnych organizuje też kursy prowadzenia łodzi w trudnych warunkach atmosferycznych. Ogółem w tym sezonie, dzięki dydaktykom ZSS 109 policjantów podwyższyło swoje umiejętności w zakresie prowadzenia łodzi służbowej. Policyjnych wodniaków informujemy, że już od 3 stycznia 2008 roku ZSS rozpoczyna nabór na kolejne edycje szkolenia. Zapraszamy osoby spełniające wymogi kwalifikacyjne.

Artur Komosiński ZSS / Anna Galant
zdjęcia ZSS

Powrót na górę strony