Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od poniedziałku na emeryturze

Data publikacji 11.02.2016

Mł. insp. Urszula Kędzierska Główny Księgowy-Naczelnik Wydziału Finansów Centrum Szkolenia Policji pożegnała się dziś z kierownictwem i współpracownikami. Od 15 lutego będzie już na zaopatrzeniu emerytalnym.

     Mł. insp. Urszula Kędzierska związana była z Centrum Szkolenia Policji od początku jego istnienia. Karierę na szczeblach kierowniczych CSP rozpoczęła w Wydziale Żywnościowym, gdzie w latach 2000-2001 najpierw pełniła obowiązki Naczelnika tej komórki, a następnie kontynuowała służbę mianowana na to stanowisko.

     Zdecydowaną większość służby – 28 lat, poświęciła finansom Centrum Szkolenia Policji. Od 1 czerwca 2006 r. zajmowała stanowisko Głównego Księgowego-Naczelnika Wydziału Finansów, gdzie wcześniej, przez 4 lata, pracowała na stanowisku radcy.

     Jej kompetencje, zaangażowanie i niezwykła rzetelność były doceniane nie tylko przez kierownictwo szkoły, ale również przez przełożonych wyższego szczebla. Świadczą o tym między innymi otrzymane przez nią wyróżnienia, jak choćby Brązowa i Srebrna Odznaka Zasłużony Policjant, czy Srebrny Medal za Długoletnią Służbę.

     Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra na kierunku administracja. W 2001 r. zdobyła szlify oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Jej pasja i zainteresowania spowodowały, że w 2006 r. ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, w zakresie Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa.

     Serdecznie dziękujemy mł. insp. Urszuli Kędzierskiej za wieloletnią, pełną profesjonalizmu współpracę oraz ogromną życzliwość okazywaną podczas zawodowych kontaktów. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń. Liczymy na to, że w przyszłości nadal będziemy pozostawać w bliskich, serdecznych koleżeńskich kontaktach.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS

Powrót na górę strony