Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomagam

Data publikacji 14.12.2015

Centrum Szkolenia Policji włączyło się w ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej – „Szlachetna Paczka”. Dzięki zaangażowaniu kierownictwa, kadry i słuchaczy Centrum mogliśmy pomóc potrzebującym.

     Wśród wskazanych na stronie internetowej, prowadzącego akcję Stowarzyszenia Wiosna, naszą uwagę przyciągnęła rodzina z powiatu legionowskiego, w której ojciec samotnie wychowuje dwóch nastoletnich synów. Sytuacja finansowa rodziny jest niezwykle trudna, ponadto jedno z dzieci zostało dotknięte poważną chorobą. Postanowiliśmy pomóc. Zbiórka pieniędzy oraz przedmiotów trwała w dniach 7-9 grudnia. Zebraliśmy tyle środków, że potrzeby rodziny udało się spełnić niemal w stu procentach.

     W sobotnie przedpołudnie przedstawiciele kadry i słuchaczy CSP wraz z wolontariuszem stowarzyszenia osobiście doręczyli Szlachetną Paczkę, ponieważ najważniejsze w tej akcji jest jednak spotkanie z drugim człowiekiem. Radość na twarzach obdarowanych utwierdziła nas w przekonaniu, że spełniliśmy choć trochę ich marzeń.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS

mł. asp. Piotr Danieluk/WD

Powrót na górę strony