Mikołajkowy seans filmowy

Data publikacji 11.12.2015

Samorząd Słuchaczy oraz kadra Wydziału Dowodzenia Centrum Szkolenia Policji zorganizowali akcję „Zostań Świętym Mikołajem, ufunduj dzieciom radość”. Dzięki zebranym środkom finansowym wychowankowie Domu Dziecka im. Ojca świętego Piusa XI w Chotomowie mogli obejrzeć w Multikinie dwa interesujące filmy.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. Młodsi obejrzeli animację „Dobry dinozaur” opowiadającą historię małego dinozaura, który wpada w wielkie tarapaty, natomiast starsze dzieci oglądały komedię romantyczną „Listy do M. 2”. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z przejęciem śledzili losy filmowych bohaterów.

Spotkanie było dobrą okazją do integracji i doskonalenia relacji wśród wychowanków. Kadra i słuchacze CSP, którzy opiekowali się dziećmi w czasie wyjazdu, również nie kryli zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu. Jesteśmy przekonani, że wszystkim bardzo podobał się mikołajkowy seans.

hg

mł. asp. Piotr Danieluk/WD