Pożegnanie z motocyklem

Data publikacji 23.10.2015

Sezon motocyklowy dobiegł końca. Mimo niekorzystnej aury policyjni motocykliści – instruktorzy Zakładu Ruchu Drogowego nie zawiedli. Pojechali do Radzymina, by uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej, a następnie włączyli się do programu festynu, zorganizowanego na rzecz wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

17 października instruktorzy Zakładu Ruchu Drogowego: asp. szt. Andrzej Słupecki, asp. szt. Robert Doliński, kom. Zenon Mikulski, kom. Sławomir Hołoweńko, asp. szt. Zenon Jagielski, mł. asp. Paweł Kurek oraz sierż. szt. Artur Jaguszewski uczestniczyli w Mszy Świętej w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Radzyminie, odprawionej z okazji zakończenia sezonu motocyklowego 2015. Mszę Św. koncelebrował ks. Jarosław Wyszomirski. Po zakończonej Mszy Św. nastąpił przejazd miłośników dwóch kółek z Radzymina do Marynina, gdzie odbył się festyn.

Pomimo obfitych opadów deszczu uroczystość odbyła się zgodnie z planem. Teraz trzeba poczekać kilka miesięcy, by znów rozpocząć nowy sezon motocyklowy.

mł. asp. Paweł Kurek/ZRD

zdj. ze zbiorów ZRD