To był film…

Data publikacji 16.06.2015

Funkcjonariusze i słuchacze Centrum Szkolenia Policji bardzo chętnie angażują się w różnorodne przedsięwzięcia na rzecz społeczności. Tym razem zorganizowali wyjazd do kina dla wychowanków Domu Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI w Chotomowie.

Do kina wybrały się dzieci w dwóch grupach wiekowych, toteż dla każdej z nich należało wybrać odpowiedni film. Aby wspólnie spędzony czas minął w jak najlepszej atmosferze każdy uczestnik wyprawy otrzymał wcześniej słodki upominek.

Spotkania z wychowankami Domu Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI w Chotomowie odbywają się przy różnych okazjach kilka razy w roku. Każde takie spotkanie to ogromna radość zarówno dla dzieci, jak i dla słuchaczy, dlatego chętnych do udziału w nich nie brakuje. W czasie filmowego seansu dzieciom towarzyszyli słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego SZP-1B/15: post. Marek Czarkowski – przewodniczący Samorządu Słuchaczy CSP, post. Róża Bańka – sekretarz Samorządu oraz post. Karolina Walczak i post. Kinga Wasiluk.

tekst i zdjęcia: mł. asp. Piotr Danieluk Wydział Dowodzenia