Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Piłkarski pojedynek

Data publikacji 30.04.2015

Wczoraj zakończyły się rozgrywki „Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji.” W rywalizacji uczestniczyło 19 drużyn składających się ze słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego i 1 reprezentująca kadrę CSP. Impreza sportowa została zorganizowana przez Wydział Dowodzenia oraz Samorząd Słuchaczy.

Rozgrywki grupowe trwały trzy dni. Finałowe mecze rozegrało 6 drużyn. Po niezwykle emocjonującej i pełnej poświęcenia walce na podium stanęli najlepsi.

Pierwsze miejsce i puchar zwycięzcy zdobyła drużyna słuchaczy SZP-1B/15/V/1, drugie miejsce przypadło słuchaczom SZP-1B/15/VI/3 i 4, a trzecie SZP-6/14/V/4 i 5. Kolejne miejsca zajęły drużyny SZP-1/B/15/V/2, SZP-1B/15/III/2 i SZP-6/14/V/1.

Królem strzelców został post. Piotr Dawidowicz (SZP-1B/15/V/1), a najlepszym bramkarzem post. Filip Łazowy (SZP-1B/15/VI).

W uroczystym zakończeniu turnieju uczestniczył Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki, który wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.