Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Romki” 2015

Data publikacji 17.03.2015

W sobotę 7 marca br. na strzelnicy Wielkopolskiego Towarzystwa Sportowego „Tarcza 96” w Poznaniu odbyły się XVII Międzynarodowe Zawody Strzeleckie „Romków”. W zawodach wzięło udział 245 zawodników, w tym 5-osobowa reprezentacja Centrum Szkolenia Policji.

     Patronat nad imprezą objął Komendant Główny Policji, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Starosta Poznański.

     Rywalizacja była zacięta, a o zajmowanych miejscach decydowały pojedyncze punkty. Najlepszym strzelcem i policjantem okazał się Tomasz Bujoczek z klubu KSS Komandor 2, który otrzymał puchar Komendanta Głównego Policji. Wśród pań bezkonkurencyjna była Barbara Pańczyk-Salbert z KSS Komandor 1. Drużynowo puchar za pierwsze miejsce powędrował do KSS Komandor 2.

     Najwyżej w klasyfikacji ogólnej z reprezentantów CSP uplasował się podkom. Daniel Golicki, który zajął 9. miejsce oraz wziął udział w strzelaniu do pamiątkowej tarczy „Brackiej”. W tej konkurencji nie miał sobie równych i oddał strzał najbliżej środka tarczy. Oryginalna, ręcznie wykonana pamiątkowa tarcza powędrowała w jego ręce.

DG ZSS

zdj. KWP Poznań

Powrót na górę strony