Karnawał trwa

Data publikacji 11.02.2015

W sobotę w Centrum Szkolenia Policji odbyła się karnawałowa zabawa dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników Policji, zorganizowana przez Zarząd Szkolny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów CSP oraz IPA CSP.

Uczestnicy balu w pięknych, bajkowych strojach bawili się w takt muzyki. Dzieci wzięły też udział w różnych zabawach i konkursach, za co zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni również rodzice, którzy bez wahania włączyli się do kolorowego korowodu. Około godz. 13:00 do zabawy dołączył gość specjalny – Święty Mikołaj. Po przywitaniu i krótkiej pogawędce obdarował wszystkie dzieci upominkami. A później był czas na wspólną fotografię i taniec.

Dorota Cyma-Końska – Przewodnicząca ZS NSZZP CSP