Doskonalenie zawodowe z zakresu wykorzystania wideorejestratorów

Data publikacji 22.12.2014

W dniach 15-16 grudnia br. oraz 17-18 grudnia br. kadra Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji tj. asp. szt. Marcin Zbrzeżny, asp. szt. Piotr Mroczkowski, asp. Adam Karolak i asp. szt. Zenon Jagielski przeprowadziła doskonalenie zawodowe dla policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy z zakresu wykorzystania wideorejestratorów.

W dwóch edycjach kursu VR-19 i VR-20 uczestniczyło 24 policjantów.

Przeprowadzone szkolenie pozwoli policjantom w pełni wykorzystywać możliwości jakie posiadają wideorejestratory  wykroczeń, co będzie skutkowało w codziennej służbie większą skutecznością w reagowaniu na popełniane wykroczenia.

Za logistyczne wsparcie w przygotowaniu doskonalenia, dziękujemy Panu podinsp. Maciejowi Zdunowskiemu z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

asp. szt. Zenon Jagielski

zdj. zbiory ZRD