Wizyta Ministra

Data publikacji 19.08.2014

Centrum Szkolenia Policji gościło dziś Pana Grzegorza Karpińskiego Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych wraz z Zastępcą Dyrektora Departamentu Porządku Publicznego Panią Renatą Czyżak oraz I Zastępcę Komendanta Głównego Policji Pana nadinsp. Krzysztofa Gajewskiego.

Gości przywitał Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki wraz z zastępcami insp. Anną Rosół i mł. insp. Anną Gołąbek.

W trakcie wizyty Pan Minister miał możliwość zapoznania się z nowoczesną bazą dydaktyczną Centrum Szkolenia Policji m.in. halą sportową, halą technik interwencji, nowoczesnym zespołem strzelnic, Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym do Walki z Nielegalnymi Laboratoriami Narkotykowymi oraz Policyjnym Centrum Dowodzenia.

Przybyli goście mieli również okazję zobaczyć bazę kwaterunkowo-żywieniową CSP oraz sprzęt, wyposażenie i pokaz działań oddziałów prewencj Policjii Komendy Stołecznej Policji.

RM

zdj. Mariusz Mazewski ZSS