Turniej tenisa stołowego

Data publikacji 30.05.2014

Rozgrywki przy tenisowym stole organizowane przez Zakład Interwencji Policyjnych na stałe wpisały się do kalendarza imprez sportowych Centrum Szkolenia Policji i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wczoraj do zaciętej rywalizacji o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji stanęło 24 słuchaczy oraz 5 przedstawicieli kadry CSP.

Obiekty sportowe Centrum Szkolenia Policji wykorzystywane są nie tylko podczas zajęć dydaktycznych. Kadra, pracownicy oraz słuchacze szkoły w trosce o poziom sprawności fizycznej biorą udział w licznych rozgrywkach sportowych w różnych dyscyplinach.

Wczoraj hala sportowa CSP wypełniła się zawodnikami gotowymi do walki w turnieju tenisa stołowego, której stawką był Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji.

W efekcie sportowych zmagań, po blisko trzech godzinach zaciętych pojedynków zostali wyłonieni finaliści i zwycięzca. Wyniki prezentowały się następująco:

I miejsce – mł. insp. Tomasz Piechowicz (Naczelnik Wydziału Prezydialnego CSP)

II miejsce – mł. insp. w st. spoczynku Stanisław Kraszewski

III miejsce post. Paweł Fornal (słuchacz szkolenia zawodowego podstawowego SZP-3/14)

IV miejsce post. Rafał Michałek (słuchacz szkolenia zawodowego podstawowego SZP-11/13)

V miejsce – asp. szt. Radosław Nienałtowski (nauczyciel policyjny Zakładu Służby Prewencyjnej CSP)

W imieniu Komendanta CSP insp. dr. Romana Stawickiego pamiątkowe dyplomy oraz Puchar dla zwycięzcy wręczył podinsp. Tomasz Maczuga Zastępca Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych. Puchar zwycięzcy po rocznej przerwie wrócił do mł. insp. Tomasza Piechowicza – Naczelnika Wydziału Prezydialnego CSP.

Zawody przygotowali i przeprowadzili nauczyciele policyjni ZIP: podkom. Grzegorz Leśniak, asp. Dominik Jędryka i mł. asp. Henryk Leszczyński.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękną grę i dostarczenie wielu sportowych emocji, a kadrze Zakładu Interwencji Policyjnych za organizację turnieju. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.

Tomasz Maczuga Zastępca Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych/kr

zdj. Henryk Leszczyński ZIP