Z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 06.02.2014

Policjanci z Centrum Szkolenia Policji aktywnie uczestniczą w edukacji najmłodszych mieszkańców powiatu legionowskiego. Ostatnie spotkania o charakterze edukacyjno – profilaktycznym miały miejsce w Przedszkolu nr 11 w Legionowie.

Wizyta odbyła się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Kom. Marceli Śmiałek z Zakładu Służby Prewencyjnej CSP spotkał się z przedszkolakami, którym przeczytał opowiadania, a dodatkowo omówił zasady postępowania podczas przypadkowych spotkań z nieznajomymi osobami oraz kontaktu z agresywnymi psami.

Spotkania przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze, były też dobrą okazją do omówienia zasad bezpieczeństwa przed zbliżającymi się feriami zimowymi.

Marceli Śmiałek ZSP

zdj. ze zbiorów ZSP