Ty też możesz pomóc….

Data publikacji 02.01.2014

Pod takim hasłem, w Centrum Szkolenia Policji, w ramach Prewencyjnego Koła Zainteresowań, została zorganizowana kolejna zbiórka koleżeńska. Tym razem na rzecz Ośrodka Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „ETEZJA” mieszczącego się w Warszawie.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego razem z maskotką insp. Sową oraz opiekunami dydaktycznymi udali się do Ośrodka „Etezja”, aby przekazać słodycze i przedmioty pochodzące ze zbiórki zorganizowanej wśród słuchaczy i pracowników CSP.

Obecnie w ośrodku tym przebywa ok. 117 osób. Prawie 80 z nich to dzieci w wieku od kilku miesięcy do 17 lat, dla których każdy podarunek jest czymś szczególnym. Radość dzieci ze wspólnej zabawy z insp. Sową oraz z oglądania policyjnego radiowozu nie miała końca. Na pożegnanie również słuchacze otrzymali od dzieci piękne podziękowania i świąteczne życzenia.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę piękną akcję.

Tekst i zdjęcia S. Klimaszewski – ZSP