Mikołajkowy Turniej

Data publikacji 09.12.2013

Nauczyciele Zakładu Interwencji Policyjnych Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli w I Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Ju Jitsu Ne Waza no-gi (bez kimon) o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

W turnieju, który został zorganizowany 7 grudnia br., na terenie OPP w Łodzi wzięli udział instruktor ZIP oraz asp. Dominik Jędryka. Turniej był silnie obsadzony zawodnikami reprezentującymi Komendy Wojewódzkie z całego kraju. Wielu zawodników biorących w nim udział, na co dzień realizuje zadania w jednostkach antyterrorystycznych oraz szkoleniowych Policji.

W kategorii wagowej do 73 kg instruktor ZIP zajął 2 miejsce a asp. Dominik Jędryka uplasował się w tej samej kategorii wagowej na miejscu 3. Obaj zawodnicy prezentowali wysoką formę sportową. Warto dodać, instruktor ZIP za swoją sportową postawę został wyróżniony przez organizatora nagrodą fair play.

Puchar dla najlepszej drużyny, z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Dariusza Manowieckiego, odebrali funkcjonariusze z KWP w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

Dominik Jędryka ZIP

zdj. ze zbiorów ZIP