Wizyta przedstawiciela Wyższej Zawodowej Szkoły Policji w Oranienburgu

Data publikacji 19.11.2013

Od wczoraj w Centrum Szkolenia Policji gościmy trzech przedstawicieli Szkoły Policji w Słupsku oraz przedstawiciela Wyższej Zawodowej Szkoły Policji w Oranienburgu (Niemcy).

Wizyta ma na celu zaprezentowanie funkcjonariuszowi z Niemiec systemu szkolenia i doskonalenia zawodowego polskiej Policji. Nowoczesne zaplecze dydaktyczne CSP oraz specyfika prowadzonych kursów specjalistycznych stwarzają możliwość do  przedstawienia możliwości szkoleniowych w Policji, w pełniejszym zakresie.

Dziś uczestnicy wizyty spotkali się z Naczelnikiem Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomaszem Piechowiczem, który przedstawił zadania realizowane przez CSP. Następnie goście obejrzeli obiekty sportowe naszej szkoły, a także zespół strzelnic, który wzbudził ich szczególne zainteresowanie.

Renata Cedro WP

zdj. Mariusz Mazewski ZSS