Filmowcy

Data publikacji 27.09.2013

Trzej gimnazjaliści – twórcy filmu „Gorzowscy Kryminalni” przyjechali dziś do Centrum Szkolenia Policji.

W minione wakacje Dawid Nowakowski, Paweł Klawiński i Patryk Stachowiak, z Gorzowa Wielkopolskiego wypoczywali w dość nietypowy sposób – pracowali nad filmem poświęconym pracy Policji. Film okazał się sukcesem i zebrał pochlebne opinie wielu środowisk. Wzbudził też uznanie Ministra Spraw Wewnętrznych Pana Bartłomieja Sienkiewicza, który zaprosił młodych twórców do Ministerstwa. Przy tej okazji chłopcy odwiedzili Komendę Główną Policji i CSP.

W Centrum Szkolenia Policji zapoznali się z zadaniami, jakie realizuje szkoła, obejrzeli obiekty sportowe, Policyjne Centrum Dowodzenia i nowoczesny zespół strzelnic.

Dawid, Paweł i Patryk zdradzili nam też swoje plany na przyszłość – już myślą o następnym filmie. Będzie on również opowiadał o pracy policjantów. Przewidujemy, że kolejna produkcja okaże się sukcesem, czego życzymy z całego serca i trzymamy kciuki. Powodzenia!

hg

zdj. Roman Majewski WP