SZP-3/13 na starcie

Data publikacji 21.03.2013

Dziś w Centrum Szkolenia Policji 160 nowo przyjętych funkcjonariuszy rozpoczęło szkolenie zawodowe podstawowe. Blisko półroczny pobyt w szkole zaczął się od uroczystej zbiórki.

Ze słuchaczami spotkali się: Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych podinsp. Anna Gołąbek, zaproszeni goście, przedstawiciele kadry kierowniczej oraz nauczyciele policyjni.

W swoim wystąpieniu Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka zachęcał słuchaczy do systematycznego uczenia się, korzystania z konsultacji przedmiotowych, zbiorów Centralnej Biblioteki Policyjnej, jak również do uczestnictwa w kołach zainteresowań, które działają w Centrum Szkolenia Policji. Wszystkim słuchaczom życzył sukcesów w nabywania wiedzy i umiejętności.

Dołączamy się do tych życzeń – powodzenia!

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS