Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Służba i pasja

Data publikacji 25.01.2013

17 stycznia br. w ramach zorganizowanego przez Zakład Szkoleń Specjalnych Centrum Szkolenia Policji, Koła zainteresowań fotografią kryminalistyczną, został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Moje miasto nocą”.

     Uczestnikami konkursu byli słuchacze kursów i szkoleń realizowanych w Centrum Szkolenia Policji, uczestniczący także w zajęciach z fotografii w ramach Koła fotograficznego. Zdobytą z zakresu fotografii wiedzę, uczestnicy konkursu musieli wykorzystać, aby pokazać miasto nocą. Wykonane przez nich prace zostały poddane ocenie. Wybrano trzy najlepsze.

     Poziom prac był bardzo wysoki i należy podkreślić, że niektórzy uczestnicy konkursu z tego rodzaju fotografią spotkali się po raz pierwszy, a wiedzę zdobyli wyłącznie na zajęciach w ramach Koła. Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce – Mateusz Radecki SZP 4/12, II miejsce Lesław Golas SZP 5/12, III miejsce – Ewa Zimna SZP 4/12.

     Z rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego zbiegło się zakończenie I edycji Koła zainteresowań fotografią kryminalistyczną. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani drobnymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.

     Gratulujemy pięknych i ciekawych prac.

Sławomir Ronowicz ZSS

Powrót na górę strony