Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gratulujemy absolwentom

Data publikacji 22.01.2013

546 funkcjonariuszy Policji może mówić dziś o wielkim sukcesie. Po blisko półrocznym pobycie w Centrum Szkolenia Policji słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-4/12 przystąpili do egzaminu końcowego. Średnia ocen z egzaminu wyniosła 5,31!

     Systematyczne uczenie się przyniosło efekty – rozwiązanie testu wiedzy nie sprawiło większych trudności naszym słuchaczom. Zapewne z tego powodu w czasie uroczystego zakończenia szkolenia wszystkim dopisywały humory.

     Wśród absolwentów były osoby, które za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych zostały wyróżnione listami gratulacyjnymi. Ponadto grupa szesnastu słuchaczy otrzymała „Certyfikaty uczestnictwa w Projekcie Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań.” Projekt, o którym wielokrotnie pisaliśmy na stronie internetowej szkoły, jest realizowany w CSP w ramach warsztatów psychologicznych.

     Zakończenie szkolenia było także dobrą okazją do wręczenia nagród zwycięzcom, zorganizowanej przez kadrę dydaktyczną CSP, VI edycji Turnieju Par Patrolowych.

     Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy osiągnięć w nauce i życzymy sukcesów w czasie wykonywania obowiązków służbowych w jednostkach terenowych Policji.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Powrót na górę strony