Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znamy zwycięzców VI edycji Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 15.01.2013

Turniej Par Patrolowych organizowany dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego wpisał się w tradycję naszej szkoły. To już 6 edycja turnieju przygotowana i zrealizowana przez kadrę dydaktyczną Zakładu Służby Prewencyjnej i Zakładu Interwencji Policyjnych przy współudziale kadry Wydziału Dowodzenia.

     Obecna edycja zorganizowana została dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego SZP-4/12 i odbywała w dniach 3-10 stycznia br. Obejmowała 3 etapy:

I etap – test wiedzy, do którego przystąpiło 68 słuchaczy,

II etap obejmujący dwie konkurencje tj. policyjny tor przeszkód oraz strzelanie szybkie, do którego zakwalifikowano 10 najlepszych par po I etapie,

oraz III etap symulacja interwencji policyjnych, do której zakwalifikowano 5 najlepszych par wyłonionych po II etapie turnieju.

     Zacięta rywalizacja trwała do ostatniej konkurencji, a o pierwszym miejscu w turnieju zadecydował jeden punkt. Na podkreślenie zasługuje także fakt, iż po raz pierwszy zwycięską parę stanowiły dwie policjantki.

     Tak więc pierwsze miejsce w turnieju z łączną liczbą 131 punktów zajęły słuchaczki kp. IV pl. 1 post. Małgorzata Kosmalska i post. Angelika Francke.

Drugie miejsce w turnieju z łączną liczbą 130 punktów zajęli słuchacze kp. VI pl. 3

post. Paweł Dziadura i post. Grzegorz Łowicki.

Trzecie miejsce w turnieju z łączną liczbą 125 punktów zajęli słuchacze kp. VI pl. 4

post. Grzegorz Poniewierka i post. Leszek Sawicki.

     Gratulujemy finalistom, życzymy sukcesów na egzaminie końcowym i w trakcie wykonywania codziennych obowiązków służbowych w jednostce terenowej Policji.

 

Sędzia Główny Turnieju

Kierownik Zakładu Służby Prewencyjnej

mł. insp. Grzegorz Perz

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz

Powrót na górę strony