Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołaj nadal rozdaje prezenty

Data publikacji 07.01.2013

Chociaż Święta Bożego Narodzenia już za nami to wciąż jeszcze można spotkać Mikołaja. Bywa w różnych miejscach. Dzieci pracowników i funkcjonariuszy Centrum Szkolenia Policji spotkały go w gospodarstwie agroturystycznym.

     W sobotę 5 stycznia br., dzieci wyruszyły na poszukiwania Mikołaja do Stajni Klucz w Skrzeszewie. Ponieważ nie było śniegu i Mikołaj nie mógł poruszać się saniami, na prezenty trzeba było trochę poczekać. Oczywiście nikt w tym czasie nie mógł się nudzić. Każde z dzieci miało możliwość dosiąść konia, jak też przejechania się konnym zaprzęgiem po lesie. Duże zainteresowanie wzbudziło zwiedzanie stajni, a także ciekawostki dotyczące żywienia i pielęgnacji koni.

     Co chwila ktoś wypatrywał postaci w czerwonym stroju, aż nareszcie… pojawił się Mikołaj z upominkami! Później było grillowanie kiełbasek, gorąca herbata i na zakończenie mecz piłki nożnej rozegrany wspólnie z rodzicami.

     Uśmiechnięte twarze dzieci były najlepszym dowodem na to, że impreza była udana.

     Przedsięwzięcie, zorganizowała kom. Dorota Cyma-Końska – Przewodnicząca Zarządu Szkolnego NSZZ Policjantówi oraz kom. Anna Rybicka-Nowek Pełnomocnik Komendanta CSP ds. Ochrony Praw Człowieka.

     Gratulujemy pomysłu i w imieniu wszystkich dzieci serdecznie dziękujemy!

hg

zdj. Dorota Cyma-Końska

Powrót na górę strony