Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zbliża się Boże Narodzenie…

Data publikacji 12.12.2012

Dziś w Centrum Szkolenia Policji w spotkaniu opłatkowym kadry uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz ks. płk Zenon Pawelak Proboszcz parafii pw. świętego Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie. Po spotkaniu zaproszeni goście, kadra i słuchacze szkoły obejrzeli spektakl pt. „Sekret” przygotowany w ramach realizowanego w CSP projektu „Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań”.

     Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzyliśmy sobie dużo zdrowia, radosnej rodzinnej atmosfery, niezapomnianych wrażeń płynących z magii Świąt, a także odpoczynku od codziennych trosk. Wierzymy, że Nowy Rok będzie obfitował w sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

     Miłym akcentem dzisiejszego spotkania była możliwość obejrzenia spektaklu pod tytułem „Sekret”, przygotowanego na podstawie scenariusza opracowanego w ramach programu „Profilaktyka a Ty”.Wystąpili w nim słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego (SZP-4/12 i SZP-5/12), którzy uczestniczą w realizowanym, w CSP projekcie „Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań”.

     Sztuka dotyczyła problemów i zagrożeń, z którymi spotyka się współczesna młodzież. Na scenie królowały ruch, muzyka i entuzjazm słuchaczy, a na widowni…skupienie, cisza, a na koniec wielkie brawa.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spektaklu. Szczególne słowa uznania kierujemy do słuchaczy, którzy na scenie wykazali się iście aktorskim kunsztem. Ta sztuka na długo pozostanie w naszej pamięci!

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Powrót na górę strony