Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołaj w radiowozie

Data publikacji 07.12.2012

Mikołaj, który wczoraj pojawił się na oddziale dziecięcym i noworodkowym szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w Domu Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI w Chotomowie, zamiast ogromnej białej brody i czerwonego stroju miał na sobie policyjny mundur. Nie przybył też z dalekiej Laponii lecz z Centrum Szkolenia Policji.

     Z okazji Dnia Św. Mikołaja Samorząd Słuchaczy przygotował przepiękne prezenty dla małych pacjentów nowodworskiego szpitala i wychowanków Domu Dziecka w Chotomowie.

     Podarunki i widok inspektora Sowy wywołały wśród dzieci wiele radości. Wspólne rozpakowywanie prezentów i zabawa z maluchami w Domu Dziecka w Chotomowie była dla wszystkich niesamowitym przeżyciem. Wielką atrakcją dla dzieci była też możliwość przymierzenia policyjnego munduru. Atmosfera spotkania była tak niesamowita, że żal było odjeżdżać…

     Zorganizowanie mikołajkowego przedsięwzięcia było możliwe dzięki inicjatywie Samorządu Słuchaczy, który wśród swoich koleżanek i kolegów oraz kadry Centrum Szkolenia Policji przeprowadził tzw. zbiórkę koleżeńską. Dzięki temu dzieci otrzymały zabawki, gry edukacyjne, słodycze i owoce. Na rzecz domu dziecka przekazano też środki pieniężne. Serdecznie wszystkim za to dziękujemy!

     Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Przewodniczącej Samorządu Szkolnego post. Agnieszki Gądek, jej zastępcy post. Moniki Żwirko, sekretarza post. Marty Sobczak, post. Sebastiana Bijoka – członka samorządu oraz do post. Justyny Filipczak, post. Jakuba Zięby, post. Jakuba Kulpińskiego i post. Kamila Witkowskiego, którzy razem z nami odwiedzili dzieci.

     W tej pięknej akcji uczestniczyli też mł. asp. Małgorzata Karpeta i asp. Artur Wierdak z Wydziału Dowodzenia CSP.

hg

zdj. Roman Majewski WP

Powrót na górę strony