Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Projekt „Policjant XXI wieku -twórcze metody oddziaływania”- ciąg dalszy !!!

Data publikacji 30.11.2012

Niezwykłe przyciąganie w CSP… nasz projekt przyciąga jak magnez kolejnych aktywistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą. Ta atmosfera zaraża!!! Tym razem poza stałymi prowadzącymi dołączyli do nas policjanci Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji.

     Mł. asp. Wioletta Szubska i mł. asp. Marcin Szymański – policjanci Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji. Poprowadzili warsztaty z zakresu komunikacji społecznej i budowania wizerunku Policji. Pokazali na przykładzie własnych osiągnięć jak bez kosztowo, wykorzystując własny potencjał, chęć i gotowość do współpracy znanych osób propagować pożądane zachowania w społeczeństwie. Goście wczorajszych warsztatów są pomysłodawcami kilku kampanii jak chociażby „Nie daj się złowić na wnuczka.” – z udziałem między innymi p. Katarzyny Żak, p. Barbary Zielińskiej czy p. Michała Piela, czy kampanii – „Nie bądź karpiem, nie daj się złowić.” – z udziałem p. Macieja Orłosia, p. Pawła Nastuli i p. Anny Guzik.

     Pozostali uczestnicy projektu z naszymi stałymi prowadzącymi mieli warsztaty z wyrażania emocji i plastyki ruchu.

     Ponadto, niezmiennie z wielkim zapałem uczestników trwają przygotowania do pierwszego przedstawienia, które zaprezentujemy już 12 grudnia.

Iwona Klonowska-Senderska Radca ZP

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Kamila Sitkowska ZP

Powrót na górę strony