Złoto dla pływaków

Data publikacji 26.11.2012

24 listopada br. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych MSW w Pływaniu. Zawody były objęte Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji. Reprezentacja Centrum Szkolenia Policji, która uczestniczyła w tym sportowym przedsięwzięciu ma powody do dumy.

W sportowej rywalizacji wzięli udział podinsp. Agnieszka Mańko-Czajka – wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, post. Agnieszka Burdelak - słuchaczka szkolenia zawodowego podstawowego SZP 4/12, kompania IV pluton 3 oraz post. Krzysztof Charkiewicz - słuchacz szkolenia zawodowego podstawowego SZP 4/12, kompania IV pluton 2.

Sukcesy naszej reprezentacji przedstawiają się następująco:

podinsp. Agnieszka Mańko-Czajka zdobyła 2 złote medale w kategorii Masters I w konkurencjach:100 m stylem klasycznym; 200 m stylem dowolnym.

post. Agnieszka Burdelak zdobyła 3 złote medale w kategorii Open w konkurencjach: 50 m stylem dowolnym; 100 m stylem dowolnym; 200 m stylem dowolnym. Otrzymałateżpuchar Komendanta Głównego Policji dla najlepszej pływaczki w klasyfikacji generalnej.

Agnieszka Mańko-Czajka ZSK

zdj. ze zbiorów Agnieszki Mańko- Czajki