Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapału nie zabrakło i tym razem !!! 22 listopada kolejna odsłona Projektu „Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań”.

Data publikacji 23.11.2012

Za nami kolejne spotkanie i warsztaty z udziałem zaproszonych gości. Tuż przed ich rozpoczęciem, odbyło się spotkanie z Komendantem CSP insp. dr. Romanem Stawickim, który podziękował za gotowość, chęć udziału w projekcie i wsparcie go ogromną wiedzą ze strony gości.

     Do zespołu dołączył wczoraj Pan Dariusz Niebudek – aktor scen śląskich, by ramię w ramię z pozostałymi realizować zajęcia. Jest nas już siedmioro:

- z ramienia CSP psychologowie: nadkom. dr Iwona Klonowska i st. post. Kamila Sitkowska,

- z ramienia Pedagogium aktorki , wykładowcy akademiccy: dr Karina Szafrańska i Dorota Furman,

   - aktorzy scen polskich - Dariusz Niebudek, Linda Wawrzyniak, Natalia Kliszczak.

     O swoistej wyjątkowości przedsięwzięcia może świadczyć fakt, że choć grupy są już dawno podzielone, na każde kolejne spotkanie przychodzą słuchacze, którzy chcieliby dołączyć do grona uczestników.

     Na warsztatach rozpoczęliśmy już pierwsze przygotowania do planowanego w ramach drugiej części projektu przedstawienia o charakterze profilaktycznym. Powodem do zadowolenia i pochwał ze strony  prowadzących aktorów i choreografa  jest fakt, że wśród uczestników ujawniły się prawdziwe talenty predysponujące do wystąpień publicznych, co niewątpliwie przyczyni się do realizacji przedstawienia na bardzo wysokim poziomie.

     Kolejne trzecie spotkanie już za tydzień.

Iwona Klonowska-Senderska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS

Marcin Grzeszyk WMiOSz

Kamila Sitkowska ZP

Powrót na górę strony